Corgi Evolution: Shiba Dogs

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Corgi Evolution: Shiba Dogs indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Corgi Evolution: Shiba Dogs oyununda özgün taktiklerinizi kullanarak oyun alanında hızla ilerlemeye çalışacaksınız. Birbirinden farklı sevimli havanın yer aldığı bu heyecan verici oyunda çeşitli görevleriniz olacak. Bu görevleriniz sonucunda ödül kazanmaya ve gelişim sağlamaya odaklanın. Köpek corgis'i kurtarmak ve onun mutluluğunu sağlamak konusunda stratejik planlar kurmaya odaklanın. Kendi köpek krallığınızı doldurmanıza yardımcı olacak yeni, olumlu şaşırtıcı ırklarla kraliyetten farklı corgi türlerini birleştirin. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Corgi Evolution: Shiba Dogs ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Bu neşeli küçük yaratıkları, sizi kesinlikle çok asil bir rüyanın gerçekleşmesine doğru itecek mükemmel şekilde yetiştirilmiş yeni köpek çeşitlerinde birleştirmeler yaparak oyun içerisinde kazanan kişi olabilirsiniz. Pantheon: Yüce varlıkların biz ölümlülere tepeden bakması ve sefaletinize gülmesi için yeni bir yerdir. Burada kazanmanız gereken ödüllere odaklanın ve oyun alanının heyecanını yaşamaya odaklanın. Sahtekarlar: Corgis'ten spot ışığı çalmaya çalışan sahtekarlara dikkat edin. Asil yeniler yaratmak için benzer corgileri sürükleyip bırakın. Para kazanmak, yeni yaratıklar satın almak ve daha da fazla para kazanmak için corgi yumurtalarını kullanın. Kraliçeden bile daha fazlası kazanmak için daha fazla ilerleme kat etmeniz gerekiyor.

Corgi Evolution: Shiba Dogs indir

Alternatif olarak, yumurtalarından bozuk paralar çıkarmak için bir corgi'ye yardımcı olmaya odaklanın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Corgi Evolution: Shiba Dogs oyununda kazanmanız gereken öğelere odaklanın. Evrim dinamikleri ve artan tıklama oyunlarının beklenmedik karışımı sayesinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Doodle benzeri çizimler oyun içerisinde alacağınız zevki artıracaktır. Kraliyet özgürlüğünün tadını çıkarmak konusunda taktiksel becerinizi kullanarak ilerleme kat edebilirsiniz. Her bir içeriği ile oyuncuların sürükleyici bir deneyim yaşamasını sağlayan Corgi Evolution: Shiba Dogs ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz.

Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Corgi Evolution: Shiba Dogs ile gelişim sağlayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Corgi Evolution: Shiba Dogs dünyasında kazanmanız gereken ödüller olacak. Bu ödüller ile beraber oyun içerisinde kazanan kişi olmak konusunda stratejilerinizi kullanmaya odaklanın. Corgi Evolution: Shiba Dogs oyunu grafik tasarımları ve görsel zenginliği işle dikkat çeken eğlenceli bir yapımdır. Burada her bir içeriği değerlendirerek oyun alanınızı geliştirmeye ve hızla ilerleme kat etmeye odaklanın. Bu şekilde oyun içerisinde daha fazla zevk alabilir ve gelişim sağlayabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Corgi Evolution: Shiba Dogs indir